Равен достъп

Проект „Равен достъп до училищно образование в условията на кризи“

Основно училище „Христо Ботев” с. Камбурово е средищно, в което се обучават 116 ученици.

С реализиране на  дейност 5  по проекта , колективът при ОУ с. Камбурово успя  да осигури техника на 12 ученици, от уязвима група за обучение в електронна среда.

През учебната 2021/2022 година и 2022/2023 година  по дейност 2, 3 и 4 по проекта  бяха обучени 58 ученици, 10 педагогически специалисти и 38 родители  за придобиване на умения за обучение от разстояние  в електронна среда на тема „Работа със специализирани образователни платформи и образователни ресурси и други за преподаване/провеждане на занимания от разстояние в електронна среда“. Успешно завършилите участници по проекта получиха сертификати.

За Нас
Галерия
ЗА УЧИЛИЩЕТО
Обществен съвет